¤ Strona Glówna

Witaj w Dziale --=Download=-- zyczymy dobrego transfera

A oto moja Kapela :)

..:: WEJD¬ ::..

Wszystkie utwory, które zawarte sa na tej stronie stanowia integralna czesc tego serwisu i prezentowane sa wylacznie w celach promocyjnych dla szeroko pojetego powszechnego dobra spolecznego. Maja one zachecic Was do zakupienia calego albumu danego artysty. Pliki tutaj umieszczane sa tylko i wylacznie przeznaczone do uzytku osobistego autorów serwisu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów. Wchodz±c tutaj podporzadkowujesz sie wyzej wymienionym zasadom i bedziesz staral sie ich przestrzegac. Pamietaj, sciagasz na wlasna odpowiedzialnosc. Mp3 skasuj po uplywie 24 h!