¤ Strona Glówna

» Witam Cie -post dodal Kamil® on 09/11/2006

Witaj w Dziale --=Download=-- zyczymy dobrego transfera

Komunikatory
Komunikator ma niemal kazdy czlowiek z internetem :)

Gadu-Gadu 7.6 build 1688

Gadu Gadu to najpopularniejszy komunikator w internecie.

Licencja : adware | Rozmiar : 3.52 MB | Dodano : 16/11/2006 20:00

MSN Messenger 7.0 dla Win XP

Komunikator internetowy pozwalajacy na kontakt ze znajomymi w trybie on-line, wysylanie emotikonów oraz wymienianie sie plikami muzycznymi i graficznymi. Pozwala on nie tylko na wymiane wiadomosci tekstowych ale równiez na konwersacje glosowa. Oczywiscie inne programy takze umozliwiaja prowadzenie rozmowy glosowej ale jakoscia dzwieku ustepuja MSN Messenger. Mozliwa jest równiez konwersacja z uzyciem kamery.

Licencja : Freeware | Rozmiar : 8.92 MB | Dodano : 16/11/2006 20:14

Skype 2.5

Niesamowity programos do komunikacji glosowej stworzony przez autorów KaZaA. Do komunikacji korzysta z technologii P2P (peer-to-peer). W przeciwienstwie do innych tego typu programów, Skype dziala na kazdym rodzaju polaczenia z siecia. Poza darmowymi rozmowami pomiedzy uzytkownikami programu, mozliwe jest takze dzwonienie na telefony stacjonarne i komórkowe po cenach o wiele nizszych niz standardowo. Niezwykle ciekawa jest takze usluga SkypeIn dzieki której mozemy zalozyc sobie wirtualny numer, dzieki czemu uzytkownicy standardowych telefonów beda mogli do nas dzwonic i rozmawiac.

Licencja : Freeware | Rozmiar : 10 MB | Dodano : 16/11/2006 20:21