¤ Strona Glówna

» Edukacja -post dodal Kamil® on 09/11/2006

Witaj w Dziale --=Download=-- zyczymy dobrego transfera

::..Edukacja..::
Dzieki tym programom mozesz zdobyc nowa wiedze lub pocwiczyc

Geometria 1.5

Program Geometria przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli wszystkich poziomów nauczania. Konstrukcje geometryczne od dzis, to przyjemnosc, a wykorzystanie programu ograniczone jest jedynie inwencja uzytkownika. Pozwala na tworzenie figur geometrycznych na plaszczyznie, a takze mozemy zapoznac sie z wlasnosciami narysowanych wczesniej figur.

Licencja: Freeware | Rozmiar: 0.32 MB | Dodano : 16/11/2006 16:30

Eukildes 2.0

Euklides to program matematyczny umozliwiajacy rozwiazywanie dzialan z zachowaniem kolejnosci ich wykonywania. Dodatkowo program posiada wiele uzytecznych funkcji, takich jak: rozwiazywanie równan, konwersje systemów liczbowych, rysowanie wykresów funkcji, poszukiwanie najwiekszego wspólnego dzielnika, funkcje statystyczne itp.

Licencja: Shareware | Rozmiar: 3.43 MB | Dodano : 16/11/2006 16:45

Chemix 3.2

Programos Chemix pomoze Ci w opanowaniu wiedzy chemicznej, a takze okaże sie nieoceniona pomoca w wielu róznych sytuacjach. Program kierowany jest glównie do mlodziezy uczacej sie (szkola podstawowa, gimnazjum, szkola srednia), ale okazuje sie równiez przydatnym narzrdziem w zyciu doroslego czlowieka.

Licencja : Freeware | Rozmiar : 1.07 MB | Dodano 16/11/2006 16:56

Uklad Okresowy Pierwiastkow 2.0

Uklad Okresowy Pierwiastków 2.0 FREE pelna nieograniczona wersja programu. Drukuje calkiem ladne uklady na wiekszosci modeli drukarek.

Licencja : Freeware | Rozmiar : 0.53 MB | Dodano 16/11/2006 20:32